werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama
Marika Kafar – autorska pracownia architektury wnętrz

Marika Kafar – autorska pracownia architektury wnętrz

Marika Kafar to absolwentka wydziału Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Architekt, która od wielu lat tworzy projekty wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, korzysta ze swojej nieustannie aktualizowanej wiedzy i bogatych zasobów kreatywności. Projektanci z jej pracowni aktywnie uczestniczą w targach designu, poszukując nowych inspiracji i pozostając na bieżąco z aktualnymi trendami. 

Współpraca z pracownią jest wieloetapowa. Rozpoczyna się od poznania potrzeb klienta i jego oczekiwań. Przygotowywane są pierwsze modele 3D oraz fotorealistyczne wizualizacje 3D. Dodatkowa opcja wizualizacji 360 stopni pozwala bliżej przyjrzeć się swojemu wnętrzu, wchodząc do środka. Projektanci wykonują kosztorys, a po zatwierdzeniu projektu koncepcyjnego szczegółowy projekt wykonawczy. Współpraca z wykwalifikowanymi kontrahentami pozwala zaoferować kompleksową usługę projektowo-wykonawczą. 

Wnętrze, na które zasługujesz.

Marika Kafar – autorska pracownia architektury wnętrz

www.marikakafar.com

Estetyka i funkcjonalność złożona w jedną całość. Autorska pracownia architektury wnętrz pod kreatywnymi skrzydłami Mariki Kafar to zespół wizjonerów sztuki przyszłości, którzy łączą ponadczasową klasykę z nowoczesnym designem. 

Więcej zdjęć projektanta